Змінне жало з завуженим робочим кінцем, Kraftform Kompakt VDE 60 iS, 05003406001, 0.6 × 3.5мм
- 0
- 0
| Змінне жало з завуженим робочим кінцем, Kraftform Kompakt VDE 60 iS, 05003406001, 0.6 × 3.5мм | 200 грн. |
| Змінне жало з завуженим робочим кінцем, Kraftform Kompakt VDE 60 iS, 05003407001, 0.8×4.0мм | 239 грн. |
| Змінне жало з завуженим робочим кінцем, Kraftform Kompakt VDE 60 iS, 05003408001, 1.0×5.5мм | 285 грн. |
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Kompakt VDE |
| розмір накінечника | 3.5 |
| тип наконечника | шліц плоский (-) |
Змінна викрутка з завуженим стрижнем і захисною ізоляцією, за допомогою якої можна дістати розташовані в глибині гвинти і пружинні затискачі. Інструменти перевірені поштучно за стандартом IEC 60900. Поштучна перевірка в водяній бані під напругою 10000 В для безпечної роботи на обладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В.
- З завуженим стрижнем і захисною ізоляцією
- Можна працювати з розташованими в глибині гвинтами і пружинними затискачами
- Електроізольовані, поштучна перевірка за стандартом IEC 60900
- Хвостовик: зовнішній шестигранник 9 мм, скошена форма
- Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії
Набори Kraftform Kompakt VDE включають в себе ізольовану ручку, а також ізольовані змінні робочі кінці для заміни без використання спеціальних інструментів
Поштучна перевірка
Набори Kraftform Kompakt VDE перевірені відповідно до стандарту IEC 60900 поштучно в умовах водяної бані при 10000 B. Контрольне навантаження 10000 B, в десять разів перевищує максимально допустиму напругу 1000 B, гарантує безпечну роботу.
Змінні викрутки VDE з завуженим стрижнем
Звужений робочий кінець із захисною ізоляцією, завдяки чому є можливий доступ до глибоко посадженим гвинтовим і пружинним елементів і робота з ними, поштучне випробування відповідно до IEC 60900.
Система "одна ручка - багато насадок" - Kraftform Kompakt VDE
Підходить для ручки-утримувача Kraftform 7400 VDE і Kraftform 817 VDE.
Система "одна ручка - багато насадок" - Kraftform Kompakt VDE
Система "одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити і змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | 3.5 mm |
| Тип інструменту | Викрутка (змінні стержні) |
| Тип наконечника | Шліц (-) |
| Серія інструменту | Kraftform Kompakt VDE |
| Робоча довжина мм | 154 mm |
| Довжина загальна | 154 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | Take it easy; VDE 1000 V; Slim |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )











