Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 68 i, 05003415001, # 1×154мм
- 0
- 0
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 68 i, 05003415001, # 1×154мм | 232 грн. |
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 68 i, 05003416001, # 2×154мм | 255 грн. |
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Kompakt VDE |
| розмір накінечника | # 1 |
| тип наконечника | квадрат # |
Змінна викрутка VDE для системи "Одна ручка - багато насадок" Kraftform Kompakt для моментальної зміни насадок безспеціального інструменту. Робочі кінці перевірені поштучно за стандартом IEC 60900. Поштучна перевірка в водяній бані піднапругою 10000 В для безпечної роботи на обладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В.
- Kraftform Kompakt VDE змінна викрутка під внутрішнійквадрат
- Електроізольовані, поштучна перевірка за стандартомIEC 60900
- Хвостовик: зовнішній шестигранник 9 мм, скошенаформа
- Наконечник Wera Black Point забезпечує точністьроботи і оптимальний захист від корозії
Чому на робочому місці часто не вистачає потрібного інструменту? А тому що занадто багато інструментів і занадто важка сумказ ними часто ускладнюють вибір перед виходом на роботу. У нас з"явилася зрозуміла завдання розробити такий інструмент, якийпідходив би для максимально широкого застосування, а також не створював проблем при його транспортуванні для роботи навиїзді. Рішенням стали інструменти Kraftform Kompakt. Ручка-держатель, з якої можна використовувати робочі кінці з різнимпрофілем. Інструменти компактно розміщені і захищені від забруднень в легкому, але міцному полотняній футлярі, крім того вонипройшли перевірку по нормах VDE.
Поштучна перевірка
Набори Kraftform Kompakt VDE перевірені відповідно до стандарту IEC 60900 поштучно в умовах водяної бані при 10000 B.Контрольне навантаження 10000 B, в десять разів перевищує максимально допустимий напругу 1000 B, гарантує безпечнуроботу.
Система "одна ручка - багато насадок" - Kraftform Kompakt VDE
Підходить для ручки-утримувача Kraftform 7400 VDE і Kraftform 817 VDE. Система "одна ручка - багато насадок" дозволяєшвидко вставити і змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | # 1 |
| Тип інструменту | Викрутка (змінні стержні) |
| Тип наконечника | Квадрат # |
| Серія інструменту | Kraftform Kompakt VDE |
| Робоча довжина мм | 154 mm |
| Довжина загальна | 154 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | VDE 1000 V |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )










