Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 65 i, 05003451001, PZ 1
- 0
- 0
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 65 i, 05003450001, PZ 0 | 164 грн. |
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 65 i, 05003451001, PZ 1 | 203 грн. |
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 65 i, 05003452001, PZ 2 | 279 грн. |
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Kompakt VDE |
| розмір накінечника | PZ 1 |
| тип наконечника | Pozidriv PZ |
Змінна викрутка VDE для системи "Одна ручка - багато насадок" Kraftform Kompakt VDE для моментальної зміни насадок без спеціального інструменту. Робочі кінці перевірені поштучно за стандартом IEC 60900. Поштучна перевірка в водяній бані під напругою 10000 В для безпечної роботи на обладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В. Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.
- Kraftform Kompakt VDE змінна викрутка Phillips
- Електроізольовані, поштучна перевірка за стандартом IEC 60900
- Хвостовик: зовнішній шестигранник 9 мм, скошена форма
- Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії
Поштучна перевірка
Набори Kraftform Kompakt VDE перевірені відповідно до стандарту IEC 60900 поштучно в умовах водяної бані при 10000 B. Контрольне навантаження 10000 B, в десять разів перевищує максимально допустимий напругу 1000 B, гарантує безпечну роботу.
Система "одна ручка - багато насадок" - Kraftform Kompakt VDE
Підходить для ручки-утримувача Kraftform 7400 VDE і Kraftform 817 VDE.
Система "одна ручка - багато насадок" - Kraftform Kompakt VDE
Система "одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити і змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | PZ 1 |
| Тип інструменту | Викрутка (змінні стержні) |
| Тип наконечника | Pozidriv PZ |
| Серія інструменту | Kraftform Kompakt VDE |
| Робоча довжина мм | 154 mm |
| Довжина загальна | 154 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | VDE 1000 V |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )










