Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 60 i, 05003400001, 0.4×2.5мм
- 0
- 0
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 60 i, 05003400001, 0.4×2.5мм | 160 грн. |
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 60 i, 05003401001, 0.5×3.0мм | 167 грн. |
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 60 i, 05003402001, 0.6×3.5мм | 175 грн. |
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 60 i, 05003403001, 0.8×4.0мм | 207 грн. |
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 60 i, 05003404001, 1.0×5.5мм | 248 грн. |
| Змінне жало Kraftform Kompakt VDE 60 i, 05003405001, 1.2×6.5мм | 323 грн. |
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Kompakt VDE |
| розмір накінечника | 2.5 |
| тип наконечника | шліц плоский (-) |
Змінна викрутка VDE для системи "Одна ручка - багато насадок" Kraftform Kompakt для моментальної зміни насадок без спеціального інструменту. Робочі кінці перевірені поштучно за стандартом IEC 60900. Поштучна перевірка в водяній бані під напругою 10000 В для безпечної роботи на обладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В.
- Kraftform Kompakt VDE змінна викрутка під шліц
- Електроізольовані, поштучна перевірка за стандартом IEC 60900
- Хвостовик: зовнішній шестигранник 9 мм, скошена форма
- Конічна форма робочого кінця
- Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії
Поштучна перевірка
Набори Kraftform Kompakt VDE перевірені відповідно до стандарту IEC 60900 поштучно в умовах водяної бані при 10000 B. Контрольне навантаження 10000 B, в десять разів перевищує максимально допустимий напругу 1000 B, гарантує безпечну роботу.
Система "одна ручка - багато насадок" - Kraftform Kompakt VDE
Підходить для ручки-утримувача Kraftform 7400 VDE і Kraftform 817 VDE.
Система "одна ручка - багато насадок" - Kraftform Kompakt VDE
Система "одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити і змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | 2.5 mm |
| Тип інструменту | Викрутка (змінні стержні) |
| Тип наконечника | Шліц (-) |
| Серія інструменту | Kraftform Kompakt VDE |
| Робоча довжина мм | 154 mm |
| Довжина загальна | 154 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | Take it easy; VDE 1000 V |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )










