Викрутка шліцева WERA 335, 05110007001, 1.0×5.5×125мм
- 0
- 0
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Plus серія 300 |
| розмір накінечника | 5.5 |
| тип наконечника | шліц плоский (-) |
Високоякісна викрутка Kraftform Plus. Багатокомпонентна ручка Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Наконечники Lasertip викруток Wera оброблені лазером для отримання мікроскопічної шорсткості. Така поверхня буквально "вгризається" в головку гвинта. Про мимовільне вислизання викрутки можна забути. Шестигранний край ручки запобігає набридливе перекочування викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.
- Шліцева викрутка для майстерні
- Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затягування
- З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
- З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
- Наконечник Lasertip для кращого контакту з головкою гвинта
Ручка Kraftform
Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і легкого виконання робіт.
Можна швидко перехопити
У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.
Lasertip
Наконечник Wera Lasertip міцно "чіпляється" за шліц гвинта і запобігає вислизанню з нього.
Маркування на ручці
Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці.
Шестигранний край ручки
Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | 5.5 mm |
| Тип інструменту | Викрутка |
| Тип наконечника | Шліц плоский (-) |
| Серія інструменту | Kraftform Plus серія 300 |
| Тип рукоятки | Двокомпонентна |
| Робоча довжина мм | 125 mm |
| Довжина загальна | 223 mm |
| Тип пакування | поштучно |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )














