Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007671001, 0.8×4.0×90мм
- 0
- 0
| Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007670001, 0.6×3.5×75мм | 284 грн. |
| Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007671001, 0.8×4.0×90мм | 352 грн. |
| Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007672001, 0.8×4.5×90мм | 396 грн. |
| Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007673001, 1.0×5.5×100мм | 505 грн. |
| Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007674001, 1.2×6.5×125мм | 583 грн. |
| Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007675001, 1.2×7.0×125мм | 764 грн. |
| Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007676001, 1.6×9.0×150мм | 835 грн. |
| Викрутка шліцева WERA 334 SK, 05007677001, 1.6×10.0×175мм | 924 грн. |
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Plus серія 300 |
| розмір накінечника | 4 |
| тип наконечника | шліц плоский (-) |
Високоякісна шліцева викрутка Kraftform Comfort з круглим стержнем. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в баскому коні й щадному режимі. Наконечник Wera Black Point і трудомісткий процес гарту забезпечують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і точність роботи. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.
- Шлицевая викрутка Kraftform Comfort
- Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
- З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
- З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
- Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії
Ручка Kraftform Comfort
Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і легкого виконання робіт.
Більший термін служби
Використовуваний для виготовлення наконечників матеріал зі спеціальним загартуванням сприяє більш довгому терміну служби.
Наконечник Wera Black Point
Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.
Маркування на ручці
Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці.
Шестигранний край ручки
Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці.
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | 4.0 mm |
| Тип інструменту | Викрутка |
| Тип наконечника | Шліц (-) |
| Серія інструменту | Kraftform Plus серія 300 |
| Тип рукоятки | Двокомпонентна |
| Робоча довжина мм | 90 mm |
| Довжина загальна | 81 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | Take it easy; Lasertip |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )












