Викрутка ізольована Pozidriv Wera 1165 i PZ VDE Kraftform Comfort VDE, 05031613001, PZ 2 × 100мм
Знято з виробництва
- 0
- 0
Високоякісна викрутка Kraftform Comfort VDE. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. Наконечник Wera Black Point і трудомісткий процес гарту забезпечують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і точність роботи.
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Plus 100 VDE |
| розмір накінечника | PZ 2 |
| тип наконечника | Pozidriv PZ |
Високоякісна викрутка Kraftform Comfort VDE. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. Наконечник Wera Black Point і трудомісткий процес гарту забезпечують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і точність роботи. Поштучна перевірка в водяній бані під напругою 10000 В для безпечної роботи на обладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочуванню викрутки на робочому місці. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.
- Електроізольований робочий кінець Kraftform Comfort VDE для безпечної роботи під напругою до 1000 В
- Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі
- З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
- З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
- Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії
Ручка Kraftform Comfort
Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і легкого виконання робіт.
Шестигранний край ручки
Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впавший інструмент більше не буде потрібно.
Маркування ручки
Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | PZ 2 |
| Тип інструменту | Викрутка |
| Тип наконечника | Pozidriv PZ |
| Серія інструменту | Kraftform Comfort VDE |
| Робоча довжина мм | 100 mm |
| Довжина загальна | 205 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | Take it easy; VDE 1000 V |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )











