Однополюсний індикатор напруги Wera 247, 05005655001, 0.5x3.0x70мм
Код: 2431 | Артикул: 05005655001
Статус: В наявності
463 грн.
- 5
- 1
Однополюсний індикатор напруги для визначення напруги в діапазоні 150 - 250 В. З практичним затиском.
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Plus 100 VDE |
| розмір накінечника | 3.0 |
| тип наконечника | шліц плоский (-) |
Однополюсний індикатор напруги для визначення напруги в діапазоні 150 - 250 В. З практичним затиском.
- Для визначення напруги в діапазоні 150 - 250 В
- Ручка Kraftform зі стабільним затискачем
- З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | 3.0 mm |
| Тип наконечника | Шліц (-) |
| Робоча довжина мм | 70 mm |
| Довжина загальна | 140 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | Take it easy; VDE 1000 V |
Ваш відгук про: Однополюсний індикатор напруги Wera 247, 05005655001, 0.5x3.0x70мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )






