Комбінована насадка, PH1 і шліц 4.0 мм, WERA VARIO 82, 05002920001
- 0
- 0
| Комбінована насадка, PH1 і шліц 4.0 мм, WERA VARIO 82, 05002920001 | 401 грн. |
| Комбінована насадка, PH2 і шліц 6.0 мм, WERA VARIO 82, 05002923001 | 401 грн. |
| Комбінована насадка, PH3 і шліц 7.0 мм, WERA VARIO 82, 05002926001 | 401 грн. |
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Kompakt Vario |
| розмір накінечника | PH 1 |
| тип наконечника | Phillips PH |
Комбінована насадка для ручки-тримача Vario. Двосторонні робочі насадки випускаються з високоякісного матеріалу для виготовлення біт і тому мають довгий термін служби. Накінечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.
- Комбінована насадка шліц / шліц для ручки-тримача Vario.
- Шестигранний стержень 6 мм, матовий нікельхром.
- Накінечник Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.
Система "Одна ручка - багато насадок"
Система "Одна ручка - багато насадок" дозволяє швидко вставити та змінити потрібний робочий кінець і, тим самим, розширює можливості застосування.
Двосторонні насадки Vario
Для змінних стержнів шестигранного профілю товщиною 6 мм і довжиною 175 мм використовується високоякісний матеріал для виготовлення біт. Це забезпечує довгий термін служби інструментів. Робочі кінці виконані двосторонніми.
Накінечник Wera Black Point
Накінечник Wera Black Point, а також складна технологія гартування забезпечують довгий термін служби накінечника, підвищений захист від корозії та високу точність посадки.
| Характеристики | |
| Привід (хвостовик) | WERA Vario HEX 6mm |
| Розмір наконечника | PH 1; 0.6x4.0 |
| Тип наконечника | Phillips PH; Шліц (-) |
| Робоча довжина мм | 175 mm |
| Довжина загальна | 175 mm |
| Тип пакування | поштучно |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )







