Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005315001, 8.0×125мм
- 0
- 0
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005300001 5.5×125мм | 774 грн. |
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005305001, 6.0×125мм | 852 грн. |
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005310001, 7.0×125мм | 916 грн. |
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005315001, 8.0×125мм | 1 006 грн. |
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005320001, 9.0×125мм | 1 086 грн. |
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005325001, 10.0×125мм | 1 181 грн. |
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005330001, 11.0×125мм | 1 264 грн. |
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005335001, 12.0×125мм | 1 450 грн. |
| Ізольована торцева викрутка 190 i VDE, 05005340001, 13.0×125мм | 1 631 грн. |
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Plus 100 VDE |
| розмір накінечника | 8 |
| тип наконечника | HEX (Гайка) |
Викрутка Wera VDE з багатокомпонентною ручкою Kraftform Plus для роботи в швидкому й щадному режимі: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Поштучна перевірка в водяній бані під напругою 10000 В для безпечної роботи на обладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В. Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням профілю і гравіюванням розміру - для простого і швидкого відбору необхідного інструменту. Шестигранний край ручки для захисту від перекочування викрутки на робочому місці.
- Електроізольований робочий кінець по нормам VDE для безпечної роботи під напругою до 1000 В
- Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затягування
- З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром
- З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
- Цинкове фосфатування
Поштучна перевірка
Поштучна перевірка під напругою 10000 В за стандартом IEC 60900 гарантує безпеку роботи під напругою до 1000 B.
Ударна міцність
В екстремальних умовах застосування безпеку також гарантується завдяки перевіреної ударопрочности при низьких температурах -40 ° C.
Ручка Kraftform багатокомпонентна
Wera виготовляє ручку Kraftform з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м'який матеріал. Матеріал має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Чорні зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні. Це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.
Зручна форма
Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.
Маркування ручки
Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці.
Шестигранний край ручки
Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впавший інструмент більше не буде потрібно.
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | 8 |
| Тип інструменту | Викрутка |
| Тип наконечника | HEX (Гайка) |
| Серія інструменту | Kraftform Plus 100 VDE |
| Тип рукоятки | Двокомпонентна VDE |
| Робоча довжина мм | 125 mm |
| Довжина загальна | 230 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | Take it easy; VDE 1000 V |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )














