Ізольована чотиригранна викрутка 168 i VDE, 05004780001, # 1×80×98мм
- 0
- 0
| Ізольована чотиригранна викрутка 168 i VDE, 05004780001, # 1×80×98мм | 471 грн. |
| Ізольована чотиригранна викрутка 168 i VDE, 05004783001, # 1×150×98мм | 759 грн. |
| Ізольована чотиригранна викрутка 168 i VDE, 05004781001, # 2×100×105мм | 539 грн. |
| Ізольована чотиригранна викрутка 168 i VDE, 05004784001, # 2×200×105мм | 572 грн. |
| Ізольована чотиригранна викрутка 168 i VDE, 05004782001, # 3×150×112мм | 899 грн. |
| Характеристики | |
| серія | Kraftform Plus 100 VDE |
| розмір накінечника | # 1 |
| тип наконечника | Квадрат # |
Викрутка Wera VDE з багатокомпонентною ручкою Kraftform Plus для роботи в швидкому й щадному режимі: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Поштучна перевірка в водяній бані під напругою 10000 В для безпечної роботи на обладнанні з максимально допустимою напругою 1000 В. Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням профілю і гравіюванням розміру - для простого і швидкого відбору необхідного інструменту. Шестигранний край ручки для захисту від перекочування викрутки на робочому місці.
- Електроізольований робочий кінець по нормам VDE для безпечної роботи під напругою до 1000 В
- Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затягування
- З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром
- З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
- Цинкове фосфатування
Поштучна перевірка
Поштучна перевірка під напругою 10000 В за стандартом IEC 60900 гарантує безпеку роботи під напругою до 1000 B.
Ударна міцність
В екстремальних умовах застосування безпеку також гарантується завдяки перевіреної ударопрочности при низьких температурах -40 ° C.
Ручка Kraftform багатокомпонентна
Wera виготовляє ручку Kraftform з декількох матеріалів з різними властивостями. Для середньої частини використовується стійкий пластик, який міцно утримує робочий кінець навіть при високих навантаженнях. Для кольорових ділянок застосовується більш м'який матеріал. Матеріал має високий ступінь тертя і забезпечує передачу великих зусиль. Чорні зони з більш твердими поверхнями перешкоджають прилипанню ручки до долоні. Це дозволяє швидко перехоплювати викрутку в руці.
Зручна форма
Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.
Маркування ручки
Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці.
Шестигранний край ручки
Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впавший інструмент більше не буде потрібно.
| Характеристики | |
| Розмір наконечника | # 1 |
| Тип інструменту | Викрутка |
| Тип наконечника | Квадрат # |
| Серія інструменту | Kraftform Plus 100 VDE |
| Тип рукоятки | Двокомпонентна VDE |
| Робоча довжина мм | 80 mm |
| Довжина загальна | 178 mm |
| Тип пакування | поштучно |
| Властивості | Take it easy; VDE 1000 V |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.
Каталог (pdf)
зкачати ( 61 MB )














